Alp Dağıtım Temizlik Makineleri
+90 312 397 12 57
Üye Girişi Kayıt Ol   

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler, temizlik malzemeleri ve kimyasalları  sunan, yaşam kalitelerini arttıran,hayatı kolaylaştıran  ve kendini sürekli geliştiren Alp Dağıtım girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2009 yılında kurulmuştur.

Alp Dağıtım kurulduğu süreden beri birçok kamu kuruluşu temizlik malzemeleri ve temizlik makineleri alımı işlerinde farklı birçok projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Alp Dağıtım, temizlik malzeme ve makineleri  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Alp Dağıtım,  insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla rakiplerinden sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Alp Dağıtım, yurtiçinde kanıtlanmış deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği projelerde, kaliteli malzemeyi Türkiye’nin her yerine, zamanında ve uygun maliyetle teslim etmeyi teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette  hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir.

 

Tüm Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 7.7507 TL. 7.7647 TL.
EURO 9.0268 TL. 9.0430 TL.
Ziyaretçi Sayıları
Online : 14
Bugün : 85
Toplam : 9188
Comodo SSL